درب اتوماتیک گردان، مناسب ترین در مصرف بهینه انرژی

درب های اتوماتیک گردان در ساده ترین شکل خود در حدود 120 سال است که وجود دارند. آن ها موثرترین راه حرکت جریان رفت و آمد، بدون هدر رفت انرژی محیط داخل به خارج می باشند.

درب اتوماتیک شیشه ای گردان با توجه به نوع ترافیک که از آن استفاده می کند، می توانند دارای دو، سه و یا چهار باله باشند که برای محیط های تجاری و پر رفت و آمد، درب دو یا سه باله گزینه مناسب تری می باشد.


درب های گردان از لحاظ مقرون به صرفه بودن، زمانی که صحبت از محافظت از انرژی باشد، بعنوان دربی که همیشه بسته است، انتقال گرما و سرما در کمترین حد ممکن قرار دارد، بالاترین امتیاز را داراست.

به طور میانگین این درب ها هشت برابر کمتر از درب های کشویی در حالت باز تبادل هوا با محیط خارج را دارند. با این حال این درب ها برای نصب از نوع گران ترین آن ها می باشند و باید همیشه به همراه حالت جایگزین و معکوس خود برای مواقع اضطراری و راه فرار نصب شوند. مگر در حالتی که قطر درب بیش از 3000 میلیمتر باشد.

مسئله دیگری که همواره هنگام خرید درب اتوماتیک شیشه ای باید در نظر داشت، لوازم و تجهیزات ایمنی از قبیل هشدار حریق و دود و برنامه های کاربردی آن ها هستند و مسئله صرفه جویی در انرژی نیز مبحث بسیار مهمی در انتخاب درب مناسب می باشد.