جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

ایده هایی برای بازسازی استخر های قدیمی

اگر استخری قدیمی باشد که متعلق به 20 , 30 و یا 40 سال پیش است , احتمالا زمان نو سازی آن فرا رسیده است . بسیاری از این استخر ها از گونیت , مخلوطی از سیمان , شن و آب ساخته شده اند که بر روی شبکه ای از میله های فلزی تقویت شده اسپری شده و سپس با گچ , تمیز کاری شده اند .

معرفی انواع جکوزی

معرفی انواع جکوزی

در مجموع جکوزی ها از چهار نوع اصلی تشکیل شده اند . پر طرفدار ترین آن ها , جکوزی پیش ساخته است که روی زمین نصب می شود و به طور معمول از اکریلیک قالب زده شده و پوشش فایبر گلاس و یا پلاستیک ABS , ساخته شده است . یک کابینت از جنس چوب و یا مواد مصنوعی با دوام , وان جکوزی را احاطه کرده است . برخی مدل های جدید , به طور کامل از پلاستیک ساخته شده به صورت قالب چرخشی به نام روتو ساخته شده است . این جنس بسیار مقاوم , سبک وزن و ارزان قیمت بوده و در انواع مختلف رنگ ها , عرضه می شود . این مواد , تنها برای وان های کوچک تر که حداکثر ظرفیت 6 نفر را دارند , استفاده می شود .نوع دیگر این جکوزی ها که کم تر رایج هستند , از جنس استنلس استیل بوده که بسیار جذاب و با دوام هستند , اما قیمت بالایی دارند .

تاریخ:1396/5/16

درب اتوماتیک گردان، مناسب ترین در مصرف بهینه انرژی

درب اتوماتیک گردان، مناسب ترین در مصرف بهینه انرژی

درب های اتوماتیک گردان در ساده ترین شکل خود در حدود 120 سال است که وجود دارند. آن ها موثرترین راه حرکت جریان رفت و آمد، بدون هدر رفت انرژی محیط داخل به خارج می باشند.

تاریخ:1395/8/18

چگونه درب اتوماتیک شیشه ای مناسب انتخاب کنیم؟

چگونه درب اتوماتیک شیشه ای مناسب انتخاب کنیم؟

هنگامی که مقوله انتخاب درب اتوماتیک مطرح می شود، احتمالات فراوانی بر حسب نحوه ترکیب بندی، نصب و میزان ترافیک باید در نظر گرفته شود. ورودی باید متناسب با حجم ترافیک و نوع استفاده از ورودی باشد و نباید دارای نشانه هایی باشد که کاربران را از درب منحرف کند. مناطق مسیر اضطرار و همچنین مناطق فعال نیز باید در نظر گرفته شود.

تاریخ:1395/8/18

محصولات ویژه

مشاهده لیست