جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

تفاوت میان تجهیزات خروج اضطراری و تجهیزات درب های ضد حریق

ممکن است ابزار های متفاوتی بر روی درب ها نصب شوند که برای خروج در هنگام اضطرار از یک ساختمان مورد استفاده قرار گیرند . معمولا جهت لولای درب به سمتی که جمعیت در حال خروج می باشند , حرکت می کند ( در اغلب موارد حرکت به سمت خارج می باشد ) . معمولا یک علامت واضح و قابل مشاهده برای خروج بر روی این درب ها نصب می شود . این دو نمونه از درب ها و ابزار خروج اضطراری و ضد حریق , در ظاهر یکسان می باشند , اما بنا بر کاربردی که درب دارد , به طور متفاوتی از آن ها استفاده می شود .

عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای لولایی

با پیشرفت تکنولوژی استفاده از ابزار و ماشین آلات پیشرفته توسط افراد بسار رایج شده است.امروزه درب اوماتیک لولایی از بیان دیگر ابزار ابزار مشابه تقاضای فراوان تری دارد.

تاریخ:1395/8/18

قفل الکتریکی درب

قفل الکتریکی درب

قفل های هوشمند الکترونیکی جدید دارای سیستم فرمان صوتی می باشند. نسل جدید قفل الکترونیکی دارای قابلیت استفاده از برنامه های دستیار هوشمند و سخنگو ی تلفن همراه جهت باز و بسته کردن و همچنین چک کردن و همچنین چک کردن وضعیت قفل درب می باشد.

تاریخ:1395/8/18

استفاده از سنسور های فوتو الکتریک در درب های اتوماتیک

استفاده از سنسور های فوتو الکتریک در درب های اتوماتیک

از آن جایی که این جهان صنعتی روز به روز به سمت اتوماتیک شدن می رود , سنسور ها کلیدی برای افزایش بهره وری و ایمنی درآم و محصولاتی نظیر درب های اتوماتیک می باشند .

تاریخ:1396/5/16

محصولات ویژه

مشاهده لیست