جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

درب های اتوماتیک با مکان های مختلفی مانند فروشگاه ها ، بیمارستان ها ، هتل ها ، فرودگاه ، ادارات جهت راحتی و آسایش افراد در ارتباط هستند. این درب ها می توانند به صرفه جویی در هزینه و احساس بهبود خدمات به مشتریان در بسیاری از انواع دیگر ساختمان ها نیز اضافه شوند .

سیستم تاخیر در خروج، در درب های اتوماتیک

سیستم تاخیر در خروج، در درب های اتوماتیک

قانون ساختمان بین المللی اجازه سیستم تاخیر در خروج را به عنوان راهی برای کنترل ترافیک عبور و مرور , از طریق درب که به طور معمول بخشی از مسیر خروج یا خروج اضطراری است را می دهد . اگر چه چندین نوع سیستم وجود دارد , تاخیر در خروج در دستگاه های خروج / خروج اضطراری گنجانده شده اند و بیشتر تولید کنندگان برخی از نوع خروج تاخیر را به عنوان بخشی از سخت افزار خروج اضطراری , ارائه می دهند . به طور معمول زمانی که شخصی دستگیره خروج اضطراری را به منظور خروج از درب فشار می دهد , زنگ هشداری به صدا در می آید . در حالی که زنگ هشدار به صدا در آمده است , دستگاه خروج اضطراری مانع از خروج فرد , برای یک دوره زمانی , معمولا حدود 15 ثانیه می شود . دستگاه خروج اضطراری به افراد امکان می دهد تا پس از اتمام زمان تأخیر ، خارج شوند . قابلیت تاخیر در خروج می تواند در بسیار از موارد کاربرد های متفاوتی داشته باشد :

تاریخ:1396/5/24

انواع حالت های بازشو درب سکشنال

انواع حالت های بازشو درب سکشنال

درب های سکشنال یکی از بهترین گزینه ها برای اماکنی که با محدودیت فضا مواجه هستند می باشد. این درب ها با حالت جمع شده در قسمت بالای درب،دارای اصطحکاک کم و عدم نیاز به سرویس های دوره ای می باشد.

تاریخ:1395/8/18

یک سیستم کنترل اتوماتیک هوشمند، بر اساس یک دوربین هوشمند

یک سیستم کنترل اتوماتیک هوشمند، بر اساس یک دوربین هوشمند

این مقاله یک سیستم کنترل دسترسی نو آورانه ای را بر اساس تشخیص انسان و تجزیه و تحلیل مسیر , برای کاهش عملکرد های خطای سیستم درب های اتوماتیک , در حالی که میزان ارزش های کاربرد های امنیتی را افزایش می دهد , معرفی می کند . سیستم پیشنهادی می تواند ابتدا فردا را در محوطه تشخیص دهد , و مسیر شخص را برای پیش بینی قصد فرد برای دسترسی به ورودی , تعقیب کند , و در نهایت درب را به این ترتیب فعال کند . نتایج تجربی نشان می دهد که سیستم پیشنهادی دارای مزایای دقت بالا , ایمنی و قابلیت اطمینان می باشد و می تواند در حالی که از مزایای کم هزینه بودن و داشتن ارزش افزوده بالا بهره می برد , به خواسته ها پاسخ دهد .

تاریخ:1396/5/24

محصولات ویژه

مشاهده لیست