جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

استفاده از سنسور های فوتو الکتریک در درب های اتوماتیک

از آن جایی که این جهان صنعتی روز به روز به سمت اتوماتیک شدن می رود , سنسور ها کلیدی برای افزایش بهره وری و ایمنی درآم و محصولاتی نظیر درب های اتوماتیک می باشند .

حس گر حرکت با سنسور مادون قرمز پسیو

حس گر حرکت با سنسور مادون قرمز پسیو

حس گر مادون قرمز پسیو , نور مادون قرمز منتشر شده از اشیاء را که گرما تولید می کنند , و همچنین اشعه مادون قرمز را در زمینه دید خود , اندازه گیری می کند . مواد بلورین در مرکز یک مستطیل که در مقابل سنسور قرار دارد , تشعشع مادون قرمز را تشخیص می دهد . سنسور در واقع به دو نیمه تقسیم می شود به طوری که تنها تغییرات را در زمان ورود هدف به محدوده سنسور تشخیص دهد . این تغییرات در میزان اشعه مادون قرمز در اشیا , ولتاژ تولید شده که توسط تقویت کننده داخلی اندازه گیری می شود را تغییر می دهد . هنگامی که حرکت شناسایی می شود سنسور PIR یک سیگنال بالا را بر روی پین خروجی , تولید می کند که می تواند توسط یک MCU خوانده شود و یا یک ترانزیستور را برای جابجایی بار بیشتر جریان , حرکت دهد .

تاریخ:1396/6/12

انواع سنسوردر درب های اتوماتیک تلسکوپی

انواع سنسوردر درب های اتوماتیک تلسکوپی

درب های تلسکوپی یک مزیت بزرگ برای فضاهای کوچک می باشند،درب های تلسکوپی برای به حداکثر رساندن عرض ورودی و خروجی و سهولت در رفت و آممد طراحی شده اند ومی توانند در ورودی های باریک یک فضای کاملآباز و عریض ایجاد کنند.

تاریخ:1395/8/18

درب اتوماتیک گردان، مناسب ترین در مصرف بهینه انرژی

درب اتوماتیک گردان، مناسب ترین در مصرف بهینه انرژی

درب های اتوماتیک گردان در ساده ترین شکل خود در حدود 120 سال است که وجود دارند. آن ها موثرترین راه حرکت جریان رفت و آمد، بدون هدر رفت انرژی محیط داخل به خارج می باشند.

تاریخ:1395/8/18

محصولات ویژه

مشاهده لیست