جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

انواع حالت های بازشو درب سکشنال

درب های سکشنال یکی از بهترین گزینه ها برای اماکنی که با محدودیت فضا مواجه هستند می باشد. این درب ها با حالت جمع شده در قسمت بالای درب،دارای اصطحکاک کم و عدم نیاز به سرویس های دوره ای می باشد.

سیستم تاخیر در خروج، در درب های اتوماتیک

سیستم تاخیر در خروج، در درب های اتوماتیک

قانون ساختمان بین المللی اجازه سیستم تاخیر در خروج را به عنوان راهی برای کنترل ترافیک عبور و مرور , از طریق درب که به طور معمول بخشی از مسیر خروج یا خروج اضطراری است را می دهد . اگر چه چندین نوع سیستم وجود دارد , تاخیر در خروج در دستگاه های خروج / خروج اضطراری گنجانده شده اند و بیشتر تولید کنندگان برخی از نوع خروج تاخیر را به عنوان بخشی از سخت افزار خروج اضطراری , ارائه می دهند . به طور معمول زمانی که شخصی دستگیره خروج اضطراری را به منظور خروج از درب فشار می دهد , زنگ هشداری به صدا در می آید . در حالی که زنگ هشدار به صدا در آمده است , دستگاه خروج اضطراری مانع از خروج فرد , برای یک دوره زمانی , معمولا حدود 15 ثانیه می شود . دستگاه خروج اضطراری به افراد امکان می دهد تا پس از اتمام زمان تأخیر ، خارج شوند . قابلیت تاخیر در خروج می تواند در بسیار از موارد کاربرد های متفاوتی داشته باشد :

تاریخ:1396/5/24

مزیت های درب های اتوماتیک برای خانه های مسکونی

مزیت های درب های اتوماتیک برای خانه های مسکونی

پس از اثبات مزایا , بسیاری از مکان های مسکونی , پرستاری و خانه های سالمندان , درب های قدیمی دستی خود را با درب های اتوماتیک تعویض کردند . به دلیل این که بیش ساکنان این ساختمان ها افراد سالخورده و ناتوان می باشند , سهولت در دسترسی دارای بالا ترین اولویت می باشد . درب های اتوماتیک بر مزاحمت و خطر های احتمالی که ممکن است در اثر باز و بسته کردن درب های سنگین دستی ایجاد شوند , غلبه می کند .

تاریخ:1396/5/31

مزایای درب های اتوماتیک در صرفه جویی در انرژی و ثبات کنترل دما در فروشگاه ها

مزایای درب های اتوماتیک در صرفه جویی در انرژی و ثبات کنترل دما در فروشگاه ها

در فروشگاه ها و مراکز خرید که تجربه و حس مشتریان از مهم ترین مسائل به شمار می آید , مسیر ورود و خروج , نقشی اساسی در تضمین جریان تردد روان , ایمن و مطمئن افراد و کالا ها به داخل , اطراف و خارج از ساختمان , ایفا می کند . زمانی که رضایت مشتری و تدارکات , از عملکرد های مهم درب در محیط فروشگاه باشند , اتوماسیون مناطق ورودی و خروجی , زمانی که به خوبی برنامه ریزی شده باشد , می تواند در کاهش هزینه های انرژی نیز تاثیر بسزایی داشته باشد .

تاریخ:1396/5/16

محصولات ویژه

مشاهده لیست