جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

انواع جلبک های استخر

ابتدا لازم است توضیح اندکی در مورد جلبک ها و نحوه شکل گیری آن ها ارائه شود : ارگانیسم گیاهی و یا شبه گیاهی از یکی از چندین فیلا , تقسیم ها , و یا کلاس های عمدتا آبی معمولا موجودات غیر عروقی حاوی کلروفیل , که معمولا شامل رنگ سبز , سبز – زرد , قهوه ای , و قرمز می شوند .
به عبارت دیگر , جلبک یک ارگانیسم شبه گیاه کوچک است که در آب استخر رشد می کند . و سه نوع متداول از آن ها وجود دارد : جلبک های سبز یا آبی / جلبک های زرد یا خردلی / جلبک های سیاه

تکنولوژی جدید سونا (Thermo Fusion)

تکنولوژی جدید سونا (Thermo Fusion)

اخیرا , تکنولوژی جدیدی برای سونا , به نام سونای ترمو فیوژن (TFS) , که از ترکیب سیستم انتقال حرارتی DH ( هوای گرم خشک ) و اینفرارد (IR ) در یک حلقه گرد بادی قوی متشکل شده , ارائه شده است . سیستم TFS جدید , احساس سلامتی بیشتر و بهتری را در مدت زمان کوتاه تری ارائه می دهد که این امر هم برای مراجعه کنندگان و هم برای سالن داران بسیار مطلوب می باشد .

تاریخ:1396/5/15

بهترین روش ها برای گرم کردن استخر در فصل زمستان

بهترین روش ها برای گرم کردن استخر در فصل زمستان

داشتن یک استخر شنا در منطقه ای که دارای فصل زمستان است , ممکن است بدون استفاده به نظر بیاید . با این حال ، گزینه هایی در دسترس هستند که کمک خواهد کرد که استخر خود را در ماه های زمستان گرم نگاه داریم و فصل شنا را در زمستان های سرد , افزایش دهیم .

تاریخ:1396/6/12

سونای مادون قرمز قابل حمل

سونای مادون قرمز قابل حمل

اگر شخصی از طرفداران مشتاق سلامتی باشد , سونای مادون قرمز قابل حمل , از لوازم بسیار خوب و سودمندی برای وی خواهد بود . این نوع از سونا ها می توانند در هر مکانی بر پا شوند , به سادگی ساخته می شوند و در انواع سایز های متنوع نیز موجود می باشند . می توان بهترین سونای مادون قرمز قابل حمل را در یک پکیج خریداری نمود و تمام اجزای همانند یک هیتر سونا در آن موجود خواهد بود . همچنین سونای مادون قرمز قابل حمل , به صرف هزینه کم تری نسبت به انواع بزرگ تر و غیر پرتابل نیاز دارد . از این رو , خرید سونای پرتابل , ارزش بیش تری برای خرید دارد .

تاریخ:1396/5/29