جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

اثرات تکنولوژی بر تجربه های لذت بخش تر و مفید تر در جکوزی

هیچ مکانی بهتر از جکوزی برای تفریح و صرف وقت با دوستان و خانواده وجود ندارد . با فرا رسیدن فصل بهار , زمان مناسب برای آرام کردن بدن و ذهن در یک جکوزی جدید فراهم می شود , و با پیشرفت سریع تکنولوژی , تجربیات استفاده از جکوزی به طور فزاینده ای لذت بخش و مفید گشته است .

5 نکته مهم درباره انتخاب سونا های خانگی

5 نکته مهم درباره انتخاب سونا های خانگی

کلمه سونا در زمان سرمای زمستان , کلمه ای گوش نواز به نظر می رسد . زمانی که دانه های برف در حال بارش هستند و جیوه دما سنج در قسمت های پایین قرار دارد , ایده داشتن یک محفظه چوبی گرم در خانه , ممکن است بیش از اندازه وسوسه انگیز باشد تا بتوان در برابر آن مقاومت کرد .

تاریخ:1396/5/24

تکنولوژی جدید سونا (Thermo Fusion)

تکنولوژی جدید سونا (Thermo Fusion)

اخیرا , تکنولوژی جدیدی برای سونا , به نام سونای ترمو فیوژن (TFS) , که از ترکیب سیستم انتقال حرارتی DH ( هوای گرم خشک ) و اینفرارد (IR ) در یک حلقه گرد بادی قوی متشکل شده , ارائه شده است . سیستم TFS جدید , احساس سلامتی بیشتر و بهتری را در مدت زمان کوتاه تری ارائه می دهد که این امر هم برای مراجعه کنندگان و هم برای سالن داران بسیار مطلوب می باشد .

تاریخ:1396/5/15

پوشش های خورشیدی استخر ها چگونه عمل می کنند ؟

پوشش های خورشیدی استخر ها چگونه عمل می کنند ؟

استخر های شنا , امکاناتی با نیاز به سرویس و نگهداری بالا در منزل می باشند , و به ویژه بر روی صورت حساب های برق نیز تاثیر می گذارند . یکی از راه ها برای صرفه جویی در پول و انرژی , کنترل تبخیر در استخر های روباز و سر پوشیده توسط استفاده از یک روکش استخر می باشد .

تاریخ:1396/6/12