جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

چه راه کاری برای از بین بردن بوی کلر استخر وجود دارد ؟

زمانی که استخر سرپوشیده ای داشته باشیم که هوایی محدود در اطراف استخر گردش می کند , و از سیستم تصفیه آب کلر استفاده می شود و افراد در استخر شنا می کنند , بو هایی از آب استخر تولید می شود . اگر این بو ها شامل بوی قوی از کلر باشد , مقصر آن , تشکیل کلرامین در آب استخر است که در نتیجه آزاد شدن گاز در حین شنا کردن افراد و یا تبخیر شدن آب استخر می باشد .

بهترین زمان خرید جکوزی

بهترین زمان خرید جکوزی

اغلب اوقات افراد در مورد بهترین زمان خرید جکوزی سر در گم می شوند , و پاسخ آن بنا بر عوامل متعدد , بسیار متغیر می باشد . بهترین زمان خرید جکوزی برای یک فرد , لزوما بهترین زمان برای همه افراد نیست . برای مثال ممکن است فردی در مورد رنگ ها , سایز و یا زمان ارسال بسیار منعطف باشد و در جستجوی پایین ترین قیمت ممکن باشد , و یا ممکن است مسائل مالی باعث تجدید نظر در مورد انتخاب فرد شوند و یا حتی بهترین گزینه نسبت به هزینه پرداختی را دریافت کند ( موزیک , سیستم آب شور , سیستم بالا بر کاور و غیره ) . هر مکانی , هر بودجه ای و هر خریداری می توانند تعریف متفاوتی از بهترین زمان برای خرید یک جکوزی داشته باشند . در این مقاله به خریداران در مورد تصمیم برای بهترین زمان خرید کمک می شود .

تاریخ:1396/5/24

5 نکته مهم درباره انتخاب سونا های خانگی

5 نکته مهم درباره انتخاب سونا های خانگی

کلمه سونا در زمان سرمای زمستان , کلمه ای گوش نواز به نظر می رسد . زمانی که دانه های برف در حال بارش هستند و جیوه دما سنج در قسمت های پایین قرار دارد , ایده داشتن یک محفظه چوبی گرم در خانه , ممکن است بیش از اندازه وسوسه انگیز باشد تا بتوان در برابر آن مقاومت کرد .

تاریخ:1396/5/24

ایده هایی برای بازسازی استخر های قدیمی

ایده هایی برای بازسازی استخر های قدیمی

اگر استخری قدیمی باشد که متعلق به 20 , 30 و یا 40 سال پیش است , احتمالا زمان نو سازی آن فرا رسیده است . بسیاری از این استخر ها از گونیت , مخلوطی از سیمان , شن و آب ساخته شده اند که بر روی شبکه ای از میله های فلزی تقویت شده اسپری شده و سپس با گچ , تمیز کاری شده اند .

تاریخ:1396/5/24