مقالات

مشاهده لیست

12نظر

ایده هایی برای بازسازی استخر های قدیمی

اگر استخری قدیمی باشد که متعلق به 20 , 30 و یا 40 سال پیش است , احتمالا زمان نو سازی آن فرا رسیده است . بسیاری از این استخر ها از گونیت , مخلوطی از سیمان , شن و آب ساخته شده اند که بر روی شبکه ای از میله های فلزی تقویت شده اسپری شده و سپس با گچ , تمیز کاری شده اند .

سونای مادون قرمز قابل حمل

سونای مادون قرمز قابل حمل

اگر شخصی از طرفداران مشتاق سلامتی باشد , سونای مادون قرمز قابل حمل , از لوازم بسیار خوب و سودمندی برای وی خواهد بود . این نوع از سونا ها می توانند در هر مکانی بر پا شوند , به سادگی ساخته می شوند و در انواع سایز های متنوع نیز موجود می باشند . می توان بهترین سونای مادون قرمز قابل حمل را در یک پکیج خریداری نمود و تمام اجزای همانند یک هیتر سونا در آن موجود خواهد بود . همچنین سونای مادون قرمز قابل حمل , به صرف هزینه کم تری نسبت به انواع بزرگ تر و غیر پرتابل نیاز دارد . از این رو , خرید سونای پرتابل , ارزش بیش تری برای خرید دارد .

تاریخ:1396/5/29

بهترین زمان خرید جکوزی

بهترین زمان خرید جکوزی

اغلب اوقات افراد در مورد بهترین زمان خرید جکوزی سر در گم می شوند , و پاسخ آن بنا بر عوامل متعدد , بسیار متغیر می باشد . بهترین زمان خرید جکوزی برای یک فرد , لزوما بهترین زمان برای همه افراد نیست . برای مثال ممکن است فردی در مورد رنگ ها , سایز و یا زمان ارسال بسیار منعطف باشد و در جستجوی پایین ترین قیمت ممکن باشد , و یا ممکن است مسائل مالی باعث تجدید نظر در مورد انتخاب فرد شوند و یا حتی بهترین گزینه نسبت به هزینه پرداختی را دریافت کند ( موزیک , سیستم آب شور , سیستم بالا بر کاور و غیره ) . هر مکانی , هر بودجه ای و هر خریداری می توانند تعریف متفاوتی از بهترین زمان برای خرید یک جکوزی داشته باشند . در این مقاله به خریداران در مورد تصمیم برای بهترین زمان خرید کمک می شود .

تاریخ:1396/5/24

تکنولوژی جدید سونا (Thermo Fusion)

تکنولوژی جدید سونا (Thermo Fusion)

اخیرا , تکنولوژی جدیدی برای سونا , به نام سونای ترمو فیوژن (TFS) , که از ترکیب سیستم انتقال حرارتی DH ( هوای گرم خشک ) و اینفرارد (IR ) در یک حلقه گرد بادی قوی متشکل شده , ارائه شده است . سیستم TFS جدید , احساس سلامتی بیشتر و بهتری را در مدت زمان کوتاه تری ارائه می دهد که این امر هم برای مراجعه کنندگان و هم برای سالن داران بسیار مطلوب می باشد .

تاریخ:1396/5/15