مقالات

مشاهده لیست

12نظر

بهترین روش ها برای گرم کردن استخر در فصل زمستان

داشتن یک استخر شنا در منطقه ای که دارای فصل زمستان است , ممکن است بدون استفاده به نظر بیاید . با این حال ، گزینه هایی در دسترس هستند که کمک خواهد کرد که استخر خود را در ماه های زمستان گرم نگاه داریم و فصل شنا را در زمستان های سرد , افزایش دهیم .

پوشش های خورشیدی استخر ها چگونه عمل می کنند ؟

پوشش های خورشیدی استخر ها چگونه عمل می کنند ؟

استخر های شنا , امکاناتی با نیاز به سرویس و نگهداری بالا در منزل می باشند , و به ویژه بر روی صورت حساب های برق نیز تاثیر می گذارند . یکی از راه ها برای صرفه جویی در پول و انرژی , کنترل تبخیر در استخر های روباز و سر پوشیده توسط استفاده از یک روکش استخر می باشد .

تاریخ:1396/6/12

بهترین سیستم تصفیه آب استخر

بهترین سیستم تصفیه آب استخر

استفاده شنا گران از آب پاک و سالم , مهم ترین مسئله برای صاحبان امکانات , متصدیان و طراحان می باشد . هر مالک استخری ممکن است بیم بیمار شدن افراد به دلیل تماس با آب استخر محوطه خود را داشته باشد , که می تواند این واقعیت را ثابت کند که توجه به کیفیت آب امری ضروری و مطلق است .

تاریخ:1396/5/15

ایده هایی برای بازسازی استخر های قدیمی

ایده هایی برای بازسازی استخر های قدیمی

اگر استخری قدیمی باشد که متعلق به 20 , 30 و یا 40 سال پیش است , احتمالا زمان نو سازی آن فرا رسیده است . بسیاری از این استخر ها از گونیت , مخلوطی از سیمان , شن و آب ساخته شده اند که بر روی شبکه ای از میله های فلزی تقویت شده اسپری شده و سپس با گچ , تمیز کاری شده اند .

تاریخ:1396/5/24