جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

پوشش های خورشیدی استخر ها چگونه عمل می کنند ؟

استخر های شنا , امکاناتی با نیاز به سرویس و نگهداری بالا در منزل می باشند , و به ویژه بر روی صورت حساب های برق نیز تاثیر می گذارند . یکی از راه ها برای صرفه جویی در پول و انرژی , کنترل تبخیر در استخر های روباز و سر پوشیده توسط استفاده از یک روکش استخر می باشد .

اثرات تکنولوژی بر تجربه های لذت بخش تر و مفید تر در جکوزی

اثرات تکنولوژی بر تجربه های لذت بخش تر و مفید تر در جکوزی

هیچ مکانی بهتر از جکوزی برای تفریح و صرف وقت با دوستان و خانواده وجود ندارد . با فرا رسیدن فصل بهار , زمان مناسب برای آرام کردن بدن و ذهن در یک جکوزی جدید فراهم می شود , و با پیشرفت سریع تکنولوژی , تجربیات استفاده از جکوزی به طور فزاینده ای لذت بخش و مفید گشته است .

تاریخ:1396/5/29

5 نکته مهم درباره انتخاب سونا های خانگی

5 نکته مهم درباره انتخاب سونا های خانگی

کلمه سونا در زمان سرمای زمستان , کلمه ای گوش نواز به نظر می رسد . زمانی که دانه های برف در حال بارش هستند و جیوه دما سنج در قسمت های پایین قرار دارد , ایده داشتن یک محفظه چوبی گرم در خانه , ممکن است بیش از اندازه وسوسه انگیز باشد تا بتوان در برابر آن مقاومت کرد .

تاریخ:1396/5/24

سونای مادون قرمز قابل حمل

سونای مادون قرمز قابل حمل

اگر شخصی از طرفداران مشتاق سلامتی باشد , سونای مادون قرمز قابل حمل , از لوازم بسیار خوب و سودمندی برای وی خواهد بود . این نوع از سونا ها می توانند در هر مکانی بر پا شوند , به سادگی ساخته می شوند و در انواع سایز های متنوع نیز موجود می باشند . می توان بهترین سونای مادون قرمز قابل حمل را در یک پکیج خریداری نمود و تمام اجزای همانند یک هیتر سونا در آن موجود خواهد بود . همچنین سونای مادون قرمز قابل حمل , به صرف هزینه کم تری نسبت به انواع بزرگ تر و غیر پرتابل نیاز دارد . از این رو , خرید سونای پرتابل , ارزش بیش تری برای خرید دارد .

تاریخ:1396/5/29

محصولات ویژه

مشاهده لیست