جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

ایده هایی برای بازسازی استخر های قدیمی

اگر استخری قدیمی باشد که متعلق به 20 , 30 و یا 40 سال پیش است , احتمالا زمان نو سازی آن فرا رسیده است . بسیاری از این استخر ها از گونیت , مخلوطی از سیمان , شن و آب ساخته شده اند که بر روی شبکه ای از میله های فلزی تقویت شده اسپری شده و سپس با گچ , تمیز کاری شده اند .

بهترین روش ها برای گرم کردن استخر در فصل زمستان

بهترین روش ها برای گرم کردن استخر در فصل زمستان

داشتن یک استخر شنا در منطقه ای که دارای فصل زمستان است , ممکن است بدون استفاده به نظر بیاید . با این حال ، گزینه هایی در دسترس هستند که کمک خواهد کرد که استخر خود را در ماه های زمستان گرم نگاه داریم و فصل شنا را در زمستان های سرد , افزایش دهیم .

تاریخ:1396/6/12

پوشش های خورشیدی استخر ها چگونه عمل می کنند ؟

پوشش های خورشیدی استخر ها چگونه عمل می کنند ؟

استخر های شنا , امکاناتی با نیاز به سرویس و نگهداری بالا در منزل می باشند , و به ویژه بر روی صورت حساب های برق نیز تاثیر می گذارند . یکی از راه ها برای صرفه جویی در پول و انرژی , کنترل تبخیر در استخر های روباز و سر پوشیده توسط استفاده از یک روکش استخر می باشد .

تاریخ:1396/6/12

معرفی انواع جکوزی

معرفی انواع جکوزی

در مجموع جکوزی ها از چهار نوع اصلی تشکیل شده اند . پر طرفدار ترین آن ها , جکوزی پیش ساخته است که روی زمین نصب می شود و به طور معمول از اکریلیک قالب زده شده و پوشش فایبر گلاس و یا پلاستیک ABS , ساخته شده است . یک کابینت از جنس چوب و یا مواد مصنوعی با دوام , وان جکوزی را احاطه کرده است . برخی مدل های جدید , به طور کامل از پلاستیک ساخته شده به صورت قالب چرخشی به نام روتو ساخته شده است . این جنس بسیار مقاوم , سبک وزن و ارزان قیمت بوده و در انواع مختلف رنگ ها , عرضه می شود . این مواد , تنها برای وان های کوچک تر که حداکثر ظرفیت 6 نفر را دارند , استفاده می شود .نوع دیگر این جکوزی ها که کم تر رایج هستند , از جنس استنلس استیل بوده که بسیار جذاب و با دوام هستند , اما قیمت بالایی دارند .

تاریخ:1396/5/16

محصولات ویژه

مشاهده لیست