SQL logic error no such column: catid
4acoustic
  • درباره 4acoustic
  • محصولات
  • پروژه های اجرا شده
  • فروشندگان 4acoustic
درباره 4acoustic

به Pro Audio Germany 4-acoustic خوش آمدید .

4-acoustic با بیش از 15 سال سابقه , در تولید , توسعه و توزیع قطعات با کیفیت بالا , جهت صنعت صوتی حرفه ای می باشد . از دفتر مرکزی این شرکت در Ahlen, به 20 کشور مختلف در سر تا سر جهان , گواهی کیفیت محصولات صوتی , ارائه می شود . مشتریان این شرکت , قدر دان شخصیت خانوادگی و عملکرد بدون محدودیت آن می باشند .

این شرکت از خلق یک تجربه از صدای کامل و بی نقص , حمایت می کند . این شرکت مفتخر است تا به طور انحصاری به بررسی اجمالی محصولات جدید خود در سال 2016 بپردازد .

4-acoustic یک برند صوتی آلمانی شناخته شده در صنعت حرفه ای صوتی در اروپا می باشد . این کمپانی , شهرت خود را در طول دهه گذشته برای محصولات خلاقانه خود با تولید بالاترین کیفیت صدا و برتری نسبت عملکرد به هزینه , به دست آورده است .

این شرکت در پشت نام تجاری 4-acoustic , دارای یک تشکیلات اقتصادی خانوادگی با نام INLINE Marketing GmbH می باشد . دفتر مرکزی 4-acoustic در Ahlen در حومه شهر بی نظیر Münsterland قرار دارد . این شهر در بخش شمال غربی Rhine-Westphalia و هم جوار هام و دورتموند در منطقه Ruhr می باشد , جایی که یک تیم از مهندسان خلاق , جهت تحقیق و توسعه بدون درگیر شدن و مراجعه به مسائل امور اداری و کاغذ بازی های مرسوم , گرد هم آمده اند .

صدا و شایستگی استیج همانند ایمنی آن تضمین شده می باشد . تنها زمانی که یک نمونه اولیه به طور موفقیت آمیز , مراحل و شرایط شبیه سازی شده در شرایط زنده و واقعی را پشت سر بگذارد , سازندگان آن را به عنوان محصول نهایی این شرکت طراحی و تولید می کنند .

این شرکت علاوه بر ویژگی های خاص آکوستیک محض , به عملکرد نیز توجه فراوانی نموده است . سیستم های اسپیکر باید توانایی جا به جایی در استیج و یا قرار گیری در یک مکان با نصب ثابت را با کم ترین دشواری داشته باشد . به همین دلیل , محل قرار گیری دسته محصولات , موضوع مهمی در مباحث تیم طراحی شرکت بوده است . تمام محاسبات مهندسی سازه به ایمنی ای که توسط اداره مهندسی ساختاری منطقه ای تنظیم شده اند , مربوط می شوند که در طی سالیان بسیار به صورت تخصصی در حیطه تکنولوژی محاسبه شده اند .

ادامه مطلب

بستن

محصولات
فروشندگان این برند