• درباره Cummins Power
  • محصولات
  • فروشندگان Cummins Power
درباره Cummins Power

شرکت Cummins , یک پیشرو جهانی در طراحی و تولید موتور ها و تجهیزات ژنراتور برق , شامل سیستم های توان اولیه و دستگاه های آماده به کار می باشد . همچنین این شرکت گارانتی تک منبع , در زمینه تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده , و خدمات اضطراری تمام وقت و 24 ساعته در روز و 7 روز در هفته مانند اجاره توان پشتیبان از شبکه های توزیع این شرکت , ارائه می دهد .

Cummins متخصصین منحصر به فردی را در تمام جنبه ها و زمینه های طراحی مجموعه ژنراتور ها را در اختیار دارد , تولید و سرویس در یک شرکت گرد هم آمده است .

تمامی اجزای اصلی – موتور , تناوب گر و سیستم های کنترل – توسط Cummins تولید می شود . این رویکرد یکپارچه به معنی آن می باشد که هر یک از دسته های مولد از ابتدای شروع به کار , با یکدیگر در هماهنگی کامل می باشند .

تمرکز بر مشتری

فراهم آوردن آن چه که مشتری به آن نیاز دارند در هسته و مرکز فلسفه تولید Cummins , قرار دارد . ایجاد مجموعه ای از مشتریان به معنای امکان انتخاب مدل های متنوع متحرک , ثابت , باز و یا بدون صدا در تمام مدل ها می باشد .

بهترین راه حل

برای طراحی , آزمایش پکیج های منبع تغذیه , Cummins منابع و ظرفیت متناسب کردن پکیج های مجموعه مولد , با موارد مورد نیاز دقیق مشتریان را در اختیار دارد .

نتیجه این امر - بهترین راه حل های مهندسی برای ایجاد نهایت آرامش می باشد .

ادامه مطلب

بستن

محصولات
فروشندگان این برند