• درباره Lano
  • محصولات
  • پروژه های اجرا شده
  • فروشندگان Lano
درباره Lano

تاریخچه

ساختار امروزی Lano به تاریخ 1970 بر میگردد , زمانی که سه کمپانی بلژیکی با بیش از صد سال تجربه در زمینه صنعت نساجی با یکدیگر ادغام شدند .

این شرکت توانایی تولید موکت , فرش و چمن مصنوعی را دارا می باشد , Lano محصولاتی توسعه یافته شامل طیف هایی از فرش های بافت wilton و axminster و کفپوش های پرز دار تولید میکند و محصولات خود را جهت هر دو بازارهای مصارف خانگی و تجاری ارائه می دهد . شهرت Lano به دلیل کیفیت و طراحی منحصر به فرد بوده و این مزیت برگرفته از سیستم یکپارچه تولید می باشد که امکان کنترل دقیق و کامل بر کیفیت هر یک مراحل تولید و ارسال را می دهد . این امر بر طبق گواهی ISO 9001 اذعان شده است .

سایت های صنعتی

منطقه HARELBEKE – STASEGEM

بزرگ ترین سایت Lano با مساحت 200000 متر مربع و کارخانجات تولیدی فرش های پرز دار , فرش های آکس مینستر و چمن های مصنوعی در این منطقه قرار دارد . این سایت همچنین دارای بخش پیشرفته و نو آورانه خطوط پیوسته رنگرزی و چاپ و واحد پوشش و انبار با ظرفیت 20000 تخته فرش نیز می باشد .

منطقه Forceville

ماشین های ریسندگی فوق مدرن در منطقه ای به نام فورسویل در نزدیکی آمینز در فرانسه قرار دارند .

محیط زیست

Lano در تمام مراحل تامین منابع , تولید و ارسال , به مسئولیت های زیست محیطی خود متعهد می باشد . هدف روشن Lano به حداقل رساندن تاثیرات منفی رد پای بشری است که از طرق فعالیت های مستقیم و غیر مستقیم ممکن است به این سیاره وارد شود . رابطه تنگاتنگ با مشتریان و تامین کنند گان , نظارت و آنالیز دقیق , مسئولیت کلیدی تمام بخش های مشاغل در Lano می باشد .

هر بخش ملزم به داشتن سیستم پیاده سازی حفاظت های زیست محیطی و مسئولیت پذیری کامل در قبال عملکردهای زیست محیطی و گزارش آن ها به هیئت مدیره می باشد .

ادامه مطلب

بستن

فروشندگان این برند