• درباره BHK
  • محصولات
  • فروشندگان BHK
درباره BHK

سنتی و توانا

گروه BHK , شرکتی بین المللی در زمینه تولید محصولات کفپوش است که در سال 1971 تاسیس شد ه و نسل به نسل توسط اعضای یک خانواده اداره می شود و از زمان تاسیس تا کنون همواره در حال پیشرفت و توسعه محصولات خود می باشد . روحیه تیمی و تعهد بالای تمام کارکنان این شرکت , پایه های مستحکمی جهت قرار گرفتن در مسیر انعطاف پذیری بالا , مدیریت پویا و نوآوری و پیشرفت در BHK شده است .


تاریخچه گروه BHK

گروه شرکت های BHK که دفتر مرکزی آن در بورن آلمان قرار دارد , همچنان در تملک خانواده موسسان آن می باشد . از زمان تاسیس آن در سال 1971 , این شرکت از یک کارگاه نجاری و تحویل چوب , به یک شرکت بین المللی معتبر و شناخته شده در زمینه تولید صنایع پوشش کف با تنوع و کیفیت بسیار بالا تبدیل شده است .

در سال 1971 این شرکت با امکانات بسیار کم شروعی کوچک داشت, زمانی که تولیدات تنها با 5 نفر نیرو در فضای کارگاه 400 متر مربعی اجاره ای انجام میشد و پس از آن تبدیل به یک مجموعه شرکت های موفق جهانی شد که کارخانه های تولیدی خود را در کشورهای آلمان , ایالات متحده آمریکا , بریتانیا و جمهوری چک توسعه داد و دفاتر فروش بزرگی را در چین , شیلی و فرانسه جهت عرضه محصولات خود راه اندازی نمود. در حال حاضر , گروه BHK , دارای 750 نیرو می باشد که 400 نفر از آن ها در آلمان , 200 نفر در بریتانیا و 50 نفر دیگر در آمریکا مشغول به کار هستند و به طور سالانه به گردش مالی بالغ بر بیش از 125 میلیون یورو دست یافته اند .

ادامه مطلب

بستن

محصولات
فروشندگان این برند
البرز-سپهر-پارسیان-نیروانا