Lissmac

شرکت هیدروفرکو

محصولات

پروژه ها ی اجرا شده

فروشندگان

LISSMAC در مسیر نو آوری , تجربه و کیفیت ثابت قدم ایستاده است . هدف این شرکت همواره این بوده است تا همواره یک قدم در جلو تر قرار داشته باشد و به همین سبب , قالب های روزمرگی را شکسته است تا به این مهم دست پیدا کند . LISSMAC ساخت و ساز مدرن و تکنولوژی صنعتی به همراه عملکرد های مربوط به پیشرفت های جدید را ابداع نموده و فعالانه به ارتقاء صنعت اتوماسیون کمک کرده است . تجربه و شایستگی سیستم , مواردی هستند که محصولات این شرکت را برجسته می سازند .

شرکت LISSMAC , طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را برای رفع الزامات بالاترین درخواست های مشتریان در ساخت و ساز و صنعت را ارائه می دهد . از دستگاه های شخصی که در سری های مختلف تولید می شود , تا سیستم های ویژه و ساخته شده به صورت سفارشی , این شرکت راهکار های برتر سیستم از یک منبع واحد را ارائه می دهد . محصولات LISSMAC توسط کیفیت بالای کارکرد , استحکام فوق العاده , طراحی جمع و جور و عملکرد ارگونومیک و کاربر پسند , شناخته شده می باشند . محصولات این شرکت فرایند های کار را برای مشتریان خود در سر تا سر جهان تسهیل می بخشد و ویژگی های عالی خود را در استفاده روزمره در شرکت های بزرگ صنعتی چند ملیتی نشان می دهد .

LISSMAC , بهترین خود را به مشتریان خود عرضه می دارد و نیازهای آن ها را با سخت کوشی و قدردانی ارزیابی می کند . LISSMAC به دنبال راه حل ایده آل برای تمام کاربرد ها در موقعیت شخصی و فردی هر مشتری می باشد . این شرکت از مشتریان خود در تمام مدت طول عمر کارکرد محصولات خود , پشتیبانی می کند و راه حل های اقتصادی برای رضایت بیش تر مشتریان را به آن ها ارائه می کند .

مطالعه بیشتر

محصولات

فروشندگان این برند
! در نمایشگاه فروشنده شوید

انصراف