نماکاران هزاره سوم

Gold

مدت زمان عضویت :

3.50 از 5

شرکت هیدروفرکو

محصولات

پروژه ها

ارتباط با ما

گروه صنعتی نماکاران در سال 1386 با هدف مشاوره، طراحی و اجرای نماهای مدرن از جمله کرتین وال، اسپایدر و سرامیک تاسیس گردیده و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا شروع به فعالیت نمود. این شرکت به منظور تامین و بهره گیری از دانش فنی روز دنیا همکاری خود با هلدینگ چوهاداراوغلو ترکیه، که یکی از پیشتازان این صنعت در سطح خاورمیانه می باشد، آغاز نمود و موفق به اخذ نمایندگی انحصاری مجموعه چوهاداراوغلو در ایران شد.

هم اکنون شرکت نماکاران اجرای چندین پروژه مطرح در سطح کشور را در کارنامه خود داشته و جزو یکی از برندهای رده اول در این صنعت محسوب می شود. همچنین به جهت قرارگیری در ردیف شرکت های پیشتاز و بالا بردن کیفیت خدمات رسانی بهتر، برای اولین بار در این صنعت، موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت از شرکت NORD TUV آلمان گردیده است.

"کارخانه نماکاران"

از آنجا که گروه صنعتی نماکاران از نخستین روزهای بنیانگذاری چشم اندازی همراه با توسعه را متصور بود تلاش کرد تا برای نیل به این منظور زمینه و ابزار را فراهم آورد از همین رو کارخانۀ این مجموعه در زمینی به مساحت 30000 متر مربع و با سالنهایی به وسعت 7000 مترمربع احداث شد.

این مجموعه با بهره‌ گیری از تجهیزات پیشرفته، ظرفیت و تخصص نیروی انسانی و کارآزمودۀ داخلی همچنین تجربۀ گرانقدر مشاوران خود از شرکت چوهاداراوغلو موفق شده تا امکان مونتاژ و تولید انواع محصولات ترکیبی پیش‌ساختە آلومینیومی و شیشه‌های از جمله در و پنجره (Curtain Wall) با سیستم‌های یونیتایز و استیک را فراهم آورد.

مطالعه بیشتر

راه های ارتباطی

ارسال پیام

02174313000

info@Namakaran-alu.Com ,

دفتر تهران : زعفرانیه. انتهای خیابان ثارالله. پلاک 45. طبقه 2 کارخانه : ارومـیه. کیـلومتر ۳۵ جـاده ســلماس. شهرک صـنعتی فاز ۳. خیابان کارگر

0 از 5 به این شرکت امتیاز دهید
انصراف