شرکت پارس آمود

Platinum Plus B

مدت زمان عضویت :

2.50 از 5

شرکت هیدروفرکو

محصولات

پروژه ها

ارتباط با ما

شرکت پارس آمود در سال 1384 با هدف ایجاد بستری مناسب در جهت تبادل دانش و تجربیات در صنعت نمای ساختمان و همچنین ارائه آخرین دستاوردهای معماری و اجرای نماهای مدرن در ساختمان تاسیس گردید و با فعالیت مستمر و پویا ،هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت نمای ساختمان کشور شناخته می‌شود . ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند، در توسعه و تعالی زیرساختهای این صنعت ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی و نیز با اخذ نمایندگی از شرکتهای اروپایی و با استفاده از فناوری و تجربیات ایشان در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین گام بردارد .

استفاده از مدیران ،متخصصین و مهندسین ایرانی و اروپایی و نیزبهره مندی نرم افزاری از شرکتهای معتبر دنیا، موقعیت و فضای آموزشی مناسبی جهت ارتقا علمی مهندسین ایرانی در این صنعت را فراهم آورده است.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد شرکت نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد.

زمانیکه ما پوسته ساختمان و نمای آن را اصطلاحا مهندسی می‌کنیم، همه فعالیت های مربوط به طراحی جزییات و دیتیل های مهندسی نما در زیر چتر هدف کاهش مصرف انرژی و ایجاد محیطی راحت، سالم، ایمن و قابل سکونت است، در حالیکه در عین حال الزامات معماری و زیبایی شناختی پروژه را نیز برآورده می سازیم. نظارت بر همه چیز از مرحله طراحی تا اجرا و نصب بسیار مهم و ضروری است چرا که پیش بینی دقیق نماها بسیار دشوار بوده و اغلب به عنوان عنصری با خطر ریسک بالا در ساختمان‌ها در نظر گرفته می‌شود.

مطالعه بیشتر

راه های ارتباطی

ارسال پیام

02122800303

parsjob.info@gmail.com ,

تهران.جردن. بن بست ایرج. پلاک 30. واحد هشت غربی

0 از 5 به این شرکت امتیاز دهید
انصراف