• درباره Faus
  • محصولات
  • فروشندگان Faus
درباره Faus

نخست بودن

به معنای پیشرو بودن است

رویای Faus در سال 1953 در یک کارخانه چوب بری کوچک در گاندیا در والنسیای اسپانیا آغاز شد . از آن زمان شرکت همواره در حال رشد است و پیوسته با یک فلسفه پایدار و تعهد به محیط زیست خود عمل می کند . این امر به Faus کمک کرد تا تبدیل به شرکتی پایدار و مقتدر در عرصه ملی و بین المللی شود تا خالق شعار " یک قدم جلوتر " و تولید کننده محصولات منحصر به فرد و با کیفیت قابل توجهی گردد .

در حال حاظر , کفپوش بین المللی Faus تمام فرایند تولید خود را در گاندیای والنسیا انجام می دهد . با این امکانات , کل مساحت تقریبی فعالیت های صنعتی این گروه به 90.000 می رسد . اینجا مکانی است که تیم انسانی Faus , دانش و تجربه و فن آوری های نوین خود را که وجه تمایز محصولات این شرکت می باشد , در کنار یکدیگر جمع آوری می کنند.

سیر تکاملی پیوسته , فن آوری و نوآوری , تمایز دهنده محصولات Faus می باشد که آن را در بازار , منحصر به فرد می کند . لمینیت کف Fausfloor یا پانل دیوارپوش Fausdecor , این ویژگی خاص را به نمایش می گذارند و این شرکت را در محصولات طراحی داخلی بی همتا می کنند .

ارزش نشانه تفاوت است

مانند دیگران بودن کاملا آسان است . اما برای این که متفاوت باشید نیاز به ارزش های بزرگ دارید . در Faus تحمیل رفتار ها و عملکرد ها به طبیعت انجام نمی شود و از این جهت تصمیم به متفاوت بودن گرفته شده است . و این کار نه به دلیل تظاهر , بلکه به دلیل رضایتمندی مشتریان انجام می شود . تفاوت , تعهد مستحکمی است که به هر یک از مشتریان داده شده است . هر مشتری ای متفاوت است بنابراین نیاز به یک محصول خاص , بی همتا و رضایت بخش دارد . در Faus تفاوت تنها در نوع و جنس محصولات نیست بلکه از نظر ضمانت , مشاوره و خدمات کلی می باشد .

ارزش برند

Faus در تمامی حس ها دارای سطح بالایی می باشد و دارای بیانی بسیار بیش تر از یک کفپوش می باشد . ابراز یک تعادل کامل میان برجسته ترین فن آوری و به یاد ماندنی ترین طرح ها .

بیان لمس احساسات و حسی فریبنده . قطعا Faus بسیار بیش تر از یک محصول تزئینی , ارائه می دهد . Faus امکان لذت بردن از یک هارمونی هر روزه را ارائه می کند .

* طراحی

* نوآوری

* تجربه " صفر " مشکلات

ادامه مطلب

بستن

فروشندگان این برند
البرز-سپهر-پارسیان-نیروانا