• درباره Gilgen Door Systems
  • محصولات
  • فروشندگان Gilgen Door Systems
درباره Gilgen Door Systems

تولید محصول با کیفیت و کارایی سوئیسی از سال 1961 .

شرکت سیستم های درب Gilgen , عضوی از گروه Nabsetco در ژاپن , به دلیل تولید سیستم های درایو و محصولات کلی برای استفاده در درب ها , گیت ها و دیوارهای تاشو , مشهور شده است .

محصولات به گونه ای طراحی شده است تا پاسخگوی نیاز تقریبا تمام انواع طراحی معماری ورودی ها باشد . این محصولات بالاترین سطح هماهنگی کاربر پسندی و امنیت را در هر مکان و موقعیتی , تضمین میکنند .

پس از نصب محصول , تیم سرویس مهندسی در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما می باشند . دفتر مرکزی تولید و عملیات اجرایی R&D, به عنوان شرکتی موفق با سبک سنتی در سوئیس قرار دارد .

سیستم های درب های Gilgen با استاندارد ISO 9001:2008 به همراه بیش از 900 نیروی کار استخدامی , هفت شرکت زیر مجموعه و نمایندگی در 70 کشور مختلف , حضوری جهانی دارد .

تاریخچه

شرکت در سال 1961 پا به عرصه وجود گذاشت . زمانی که یک مرد موسس کار آفرین , آقای جیکوب گیلگن بزرگ , پارکینگ خانه والدینش را به محل کار خود تبدیل کرد و در آن جا آقای گیلگن اولین سیستم درایو اتوماتیک Gilgen را برای درب ها و گیت ها طراحی و تولید کرد و برای نصب هر یک به مکان مورد نظر تک تک مشتریانش می رفت . این تشکیلات کنونی با 900 نیروی استخدامی , از حضور جهانی و ارزش معاملات سالانه بیش از 180 میلیون فرانک سوئیسی خود لذت می برد .

شایستگی های اصلی

سیستم های درب های Gilgen , در مشورت نزدیک و تنگاتنگ با شما , محصولات طراحی شده جهت افزایش اعتبار موسسات و ایجاد امکان بهره وری شما از تخصصی که طی دهه ها انجام پروژه های بزرگ و کوچک در سراسر جهان و در تمام بخشهای تجاری و صنعتی به دست آورده , توسعه و پیشرفت پیدا می کند .

درب های اتوماتیک

درب های بازشو برای مراجعین شما , ورودی پذیرا و جوی دوستانه ایجاد کرده و برداشت اولیه را مطلوب می سازد . مراجعین اگر با چمدان یا سبد خرید و یا کودک در آغوش قصد ورود داشته باشند , درب های اتوماتیک امکان ورود بدون مانع و مشکل را برای آن ها فراهم می کند .

گیت های اتوماتیک

درب ها چه کشویی , تاشو , بالا رونده یا گردان باشند , درب های صنعتی و گیت ها تمام انواع دسترسی های ورودی در داخل و اطراف ساختمان را سهولت می بخشند . هر جا که نیاز مبرم به سطح مناسب امنیتی , بهره وری و سهولت سازمانی باشد , مکانیزم درایو های اتوماتیک Gilgen بهترین راه حل را عرضه می کنند .

دیوارهای کشویی اتوماتیک

آن ها چه زاویه دار , منحنی و یا صاف باشند , دیوارهای کشویی با طیف گسترده شکل های تاشو و جمع شو و سیستم درایو اتوماتیک مخفی , ترکیب یکپارچه ای را با هر طراحی معماری ایجاد می کنند .

درب های اتوماتیک جهت مکان های حمل و نقل عمومی

درب های صفحه پلت فرم اتوماتیک , پلت فرم را از مسیر جدا کرده و باعث ایجاد سیستم حمل و نقل امن تر , سریع تر و کاربر پسندانه تری می گردد.

محصولات سفارشی

در عصری که سازندگان و طراحان به دنبال محصولاتی با ترکیب بندی خاص , برای سیستم اپراتور درب ها و گیت ها می باشند , بخش محصولات سفارشی Gilgen در این زمینه فعالیت می نماید .

شما هر درخواست سفارشی که داشته باشید , Gilgen می تواند آن را به نحو تولید کند .

گروه Nabtesco

بازار سهام گروه Nabtesco توکیو در سال 2003 , با ادغام دو شرکت , ایجاد گردید . سازمان در تولید و بازاریابی دستگاه ها و اجزای کنترل و مانیتورینگ حرکت به وسیله ابزار دقیق و تجهیزات صنعتی , در سطح جهانی , عملکردی بسیار موفق داشته است .

Nabtesco که بیش از 5839 نفر را در سراسر جهان استخدام کرده است , سال مالی گذشته خود را با گزارش فروش حدود 187 میلیارد ین معادل با 1.7 میلیارد فرانک به پایان رسانده است . این شرکت حضوری قوی و گسترده در بازارهای ملی و بین المللی دارد . دارای 11 شعبه در ژاپن و 36 شعبه در کشورهای خارجی می باشد .

ادامه مطلب

بستن

فروشندگان این برند