مشاهده دسته بندی ها

چرا نمایشگاه را انتخاب کنیم

نمایشگاه مجازی ایران نخستین سایت b2b در ایران است که فعالیت خود را از سال 1382 با هدف رونق کسب و کار اینترنتی و ایجاد ارتباط بین فروشندگان و خریداران کالا و خدمات در صنعت های مختلف آغاز کرده استنمایشگاه مجازی ایران یک ویترین اینترنتی برای ارتباط صاحبان کسب و کار با مشتریان بالقوه می باشد که به ارایه اطلاعات کامل از بنگاه های اقتصادی بدون جهت گیری و جانب داری می پردازد و امکان نقد و بررسی محصولات و خدمات شرکت های معتبر به صورت آنلاین را فراهم نموده است .سایت نمایشگاه در صنعت های مختلف به معرفی کامل و دقیق کالاها و خدمات شرکت های فعال در آن حوزه می پردازد .بنابراین چنانچه به دنبال این هستید که ساختمان بسازید و یا بخواهید برای طراحی دفتر کار و یا منزل خود ایده بگیرید و یا یک محصول صنعتی را برای دریافت استعلام قیمت ، بررسی مشخصات فنی بین فروشندگان مختلف مقایسه کنید ، نمایشگاه به شما کمک می کند تا بتوانید از بین هزاران کالای متنوع ، بهترین فروشنده را پیدا کنید و یا برای طراحی و گرفتن ایده با شرکت های طراح و سازندگان حرفه ای وارد مذاکره شوید.

چرا شرکت ها طراحی وب سایت خود را به نمایشگاه می سپارند ؟

 • طراحی گرافیکی خلاقانه

  یکی دیگر از توانمندیهای سایت نمایشگاه مجازی ایران، طراحی خلاقانه ظاهر وب سایت است. طراحان این مجموعه امکان پیاده سازی هر ساختار پیچیده ای که ممکن است برای شما جذاب باشد را دارند.

 • پلت فرم و پنل مدیریتی قدرتمند

  شما میتوانید کلیه محصولات، پروژه ها، خدمات را به روز نمایید. به سرعت کلیه قیمت ها را تغییر دهید. برای هر یک از پرسنل خود دسترسی اختصاصی تعریف کنید و تقسیم کار نمایید. گزارش های مختلف از محصولات خود داشته باشید.

 • اسکما(تولید محتوا مبتنی بر وب معنایی)

  وب معنایی در راستای درک بهتر موتورهای جستجو از اشیای موجود در جهان شکل گرفت. نمایشگاه مجازی ایران به صورت تخصصی بر روی استخراج مشخصه محصولات صنایع مختلف، اشخاص، اماکن و موارد مورد نیاز دیگر، تمرکز نمود.

 • ایجاد دیتابیس بزرگ با امکان ارث بری

  دیتا بانک برند های ساختمانی ,دکوراسیون ,صنعتی . وب سایت های طراحی شده توسط نمایشگاه مجازی ایران امکان استفاده از اطلاعات , عکس ها و مشخصات فنی برند ها مورد استفاده در سایت خود را دارند. به این ترتیب به میزان زیادی از هزینه و اجرایه اولیه وب سایت صرفه جویی میگردد.

 • مدیریت و پشتبانی محتوا به 16 زبان

  از آنجایی که هدف ما برقراری ارتباطی مستمر بین شما و مشتریانتان در سطح جهان است، بر روی 16 زبان پرکاربرد دنیا تمرکز کرده ایم و خوشبختانه در حال حاضر امکان پیاده سازی سایت به این 16 زبان وجود دارد. همچنین در سایت نمایشگاه مجازی ایران مشخصات فنی محصولات و پروژه ها، به هر یک از این 16 زبان ترجمه شده است.

 • امنیت بالا

  اساس طراحی این مجموعه بر امنیت پایه گذاری شده است و خوشبختانه تمامی تست های امنیتی را با موفقیت پشت سر گذاشته است. این موضوع تنها یک ادعا نیست. اگر به هکرهای کلاه سفید و یا کلاه خاکستری دسترسی دارید ما مشتاقانه امکانات لازم را جهت انجام تست نفوذ در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 • بهینه سازی سایت(سئو)

  رقابت در کسب جایگاه بهتر در جستجوها و تلاش جهت دستیابی به لینک های صفحه اول، بسیار افزایش یافته است. بهینه سازی، یک خدمت تکمیلی در سایت نمایشگاه مجازی ایران است که توسط متخصصین بخش بهینه سازی به صورت اختصاصی بر روی کلید واژه های حائز اهمیت برای کسب و کار شما انجام می گیرد.

 • طراحی و برنامه نویسی اختصاصی حرفه ای

  سایت نمایشگاه مجازی ایران با در اختیار داشتن دانش فنی و تیم کارآمد برنامه نویسی، آمادگی این را دارد که تمام ایده های مطرح شده در حوزه برنامه­نویسی و کد­نویسی را اجرا و پیاده سازی نماید.

خدمات ما

در سایت نمایشگاه مجازی ایران بی مرز باشید. هر ساختاری به لحاظ طراحی و هر ماژولی به لحاظ کد نویسی، در نمایشگاه قابل اجراست. تنها کافی است سایت رویایی خود را برای طراحان مجموعه، توصیف نمایید. حاصل فعالیت گروهی بخش های مختلف، از جمله طراحی و برنامه نویسی در سایت نمایشگاه مجازی ایران، اجرا ساختار مورد نظر شماست.

امکانات و ماژول های بیشتر

سیستم فروش

آنلاین سفارشی

بازار یابی و همکاری در فروش

Ultimate Affiliate Pro

سیستم عضویت و

باشگاه مشتریان

سیستم ticketing

فرومول های به هم وابسته

محاسبه قیمت آنلاین

ماژول های تخصصی اصناف

سیستم جستجو بیشرفته

سیستم مدیریت

چرخه فروش و سبد خرید

سیستم خبرنامه(ارسال ایمیل گروهی)

تخفیف ,حراج,قوانین و Promotion های خاص فروش

طراحی مجدد سایت های قدیمی با

حفظ ترافیک

امتیاز دهی

طراحی واکنش گرا

سیستم دسترسی ها

(مدیریت اعضا)

مراحل کلی اجرای وب سایت

بررسی اهداف و امکانات کلی وب سایت

برگزاری جلسه پیرامون سیایت های کلی اجرای وب سایت

برسی و مشخص نمودن امکانات کلی وی سایت مطابق با خواسته و نیاز مطرح شده

دریافت اطلاعات اولیه جهت انجام و طراحی قالب گرافیکی

طراحی قالب گرافیکی

طراحی قالب گرافیکی مطابق با فرم های تآیید شده توسط کار فرما

انجام تغیرات مطرح شده تا تایید نهایی طرح گرافیکی

ارسال طرح تآیید شده(امضا شده توسط کار فرما) جهت کدنویسی

پیاده سازی وب سایت

طراحی و برنامه نویسی کلیه صفحات وب سایت شامل طراحی صفحات استاتیک و داینامیک

استفاده از کلامات کلیدی در Title, Description, Content

تست سرعت وب سایت و هاست

آزمایش وب سایت طراحی شده به جهت سازگاری با الگوریتم های سئو

تست وب سایت جهت سازگار بودن با مرورگر های مختلف

ورود اطلاعات (Data Entry)

دریافت و دسته بندی کلیه محتوا و اطلاعات وب سایت

راه اندازی اولیه وب سایت/ فروشگاه,شامل ورود اطلاعات ,تعریف کلید واژه ها ,تدوین Description,Urlبرای 30عدد از مقالات, اخبار و تصاویر

آموزش پنل مدیریتی به نماینده کار فرما

آموزش پنل مدیریت به نماینده کار فرما جهت ورود اطلاعات و بروز رسانی محتوا

نمونه کار ها

قبل از هر تصمیم , مشاوره تخصصی را تجربه کنید.

26400250-4