نمایشگاه مجازی ایران

راهکارهای نمایشگاه برای رشد و گسترش کسب و کار شما :

کسب و کار شما می‌تواند رشد کند. درآمد شما می‌تواند چند برابر شود. فقط کافی است مسیر درست را بشناسید. کافی است مشتریان خود را در زمان و مکان و به روش درست مورد هدف قرار دهید.

ما در این مسیر همراه شما هستیم

چرا در سایت نمایشگاه فروشنده شوم ؟

7 فرصت ویژه که نمایشگاه در اختیار فروشندگان قرار میدهد را در ادامه ببینید

دریافت استعلام قیمت

از هزاران خریدار هدفمند به صورت لحظه ای

وقتی "قیمت" همیشه یکی از مهم‌ترین پارامترهای تصمیم ساز هر خریدی هست ما این امکان رو در حرفه‌ای ترین شکل، در اختیار کاربرانمون قرار میدیم. با این امکان شما به صورت روزانه در معرض دریافت درخواست استعلام قیمت از کاربران جدیدی هستید که در مرحله مقایسه کالا یا خدمات شما قرار دارن و شما می‌تونید با بررسی سایر قیمت گذاری ها، پیشنهادکننده بهترین قیمت باشید.

"غرفه نمایشگاه"

معرفی قدرتمند کسب و کار آنلاین شما

قدیم قدیم‌ها به اطاقک‌هایی که تو بازار محل فروش اجناس بود "غرفه" میگفتن. امروز ما هم از این کلمه وام گرفتیم تا بگیم غرفه‌های نمایشگاه هم حکایت همون فضارو برای کسب و کارها دارند با این تفاوت که علاوه بر معرفی کامل کالا و خدمات و پروژه‌های شرکت‌های مختلف به هزاران هزار کاربری که روزانه مراجعه دارن؛ امکان مقایسه حرفه‌ای همه این موارد هم با حضور در غرفه‌های نمایشگاه در اختیار کاربران قرار میگیره.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی قدرتمند با

"فروشگاه ساز نمایشگاه"

اگه تا امروز فروشگاه اینترنتی نداشتین، صبر کنین؛ چون ما یه راهکار مناسب برای شروع فروش اینترنتی شما تدارک دیدیم و اون "فروشگاه ساز" نمایشگاه هست. با استفاده از امکانات کامل فروشگاه ساز نمایشگاه، کسب و کار خودتون رو آنلاین کنین، صاحب یک فروشگاه اختصاصی اینترنتی باشید و حرفه‌ای تر از قبل بفروشید.

یک جا ، به جای همه جا

راهکار یکپارچه مدیریت کسب و کار آنلاین

موازی کاری ، کارهای تکراری ممنوع !

این شعار نیست چون ما شرایطی رو در پنل مدیریتی تعریف کردیم که امکان مدیریت و بروزرسانی همزمان محتوای چند سایت و غرفه برای شما به سادگی مهیا شده و همه از یک پنل قابلیت فرماندهی و کنترل خواهند داشت.

رقابت با سایر فروشگاه‌های اینترنتی و

انتخاب از بین هزاران خریدار

رقابت رقابت رقابت! بحث داغ این روزهاست و ما راهی ساختیم که کسب و کار شما با تعریفی درست و کامل در این چرخه در کنار سایر فروشگاه‌ها قرار بگیره و کاربران با استفاده از امکانات صد در صدی مقایسه، به انتخاب کالا و خدمات شما بپردازن.

معرفی حرفه ای پروژه های انجام شده

و محصولات به کار رفته در آنها

همه ما خیلی وقت‌ها برای انتخاب یک محصول از کلیات به جزئیات می‌رسیم. یعنی به چه صورت؟ مثلا دنبال کاغذ دیواری هستیم اما تو ترکیب چیدمان خونه‌ای که خوشمون اومده کاغذ دیواری دلخواه‌مون رو پیدا میکنیم. یا مثلا تو نمای کلی یک ساختمان عاشق مدل پنجره‌هاش میشیم و ... . ما برای این مدل انتخاب کردن‌ها راه هوشمندانه‌ای انتخاب کردیم و اون تگ کردن شرکت‌های ارائه دهنده کالاها و خدمات مورد نظر به محصولات به کار رفته در پروژه معرفی شده است. با این کار ما راهی ساده اما دقیق و حرفه‌ای برای رسیدن به فروشندگان محصولات، و ارائه دهندگان خدمات در اختیار کاربران قرار می‌دهیم.

رفرنس کردن محصولات

برندهای معتبر

ما برای پروژه بزرگی که با عنوان "برند کمپانی " از سال‌ها پیش شروع کرده‌ایم پایانی تحت عنوان "بی انتهایی" درنظر گرفتیم. با این عنوان اگر محصولات و خدمات شما تحت برند شناخته شده‌ای هست ما به صورت رایگان آن‌ها را به بانک اطلاعاتیمون اضافه خواهیم کرد و با این کار امکان معرفی محصولات مورد نظر در سایت شما و سایر افرادی که از این محصولات در پروژه‌ها استفاده داشته‌اند با قابلیت ارجاع به شما، به درستی فراهم خواهد بود.

فرآیند ایجاد غرفه در سایت نمایشگاه

همین حالا غرفه خود را ایجاد کنید ثبت نام به عنوان فروشنده در نمایشگاه

سوالات متداول

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید
4 - 26400250 021